Det är vi medlemmar som är Food Evolution.

OBS! Om du inte hittar ditt namn nedan men har betalt in medlemsavgiften
vänligen skicka oss ett mail på info@foodevolution.se

Bli medlem du också!

Företagsmedlemmar

NamnFöretagE-post
Agneta KrokstorpKrokstorps gårdagneta@krokstorp.net
Anatoli BauerSelleberga Schnitzelm-b-consult@telia.com
Anders GudmundssonÅkersdal Lantbrukanders@akersdal.se
Anders Jansonanders-janson@telia.com
Anders SvenssonLRF Skåne1anderssvensson@telia.com
Anette Nilssonnilssonanettes@gmail.com
Anita Broddessonanita@broddesson.se
Anita Duverellanita.duverell@gmail.com
Anita NormannSkånemejerierAnita.Normann@skanemejerier.se
Anita PerssonLRF Skåneanita.persson@lrf.se
Anna Gardbring-Jansonannag-janson@telia.com
Anna JugåsEverfreshanna.j@everfresh.se
Anna Larsdotter TellDessert First - Bits by Annaanna.larsdotter.tell@gmail.com
Anna WäktareEkdalens Maskinstationanna@ekdalen.com
Anna-Karin FalkMarket Navigatorsanna-karin@market-navigators.com
Anton NakicBon Cena ABanton@boncena.se
Bengt LiljedahlLiljedahl Publishingbengt@liljedahlpublishing.se
Bengt NilssonGrönsaksmästarna ABbengt@gronsaksmastarna.se
Bertil OrsmarkAlivo ABbertil@alivo.se
Bitte PerssonLarsvikenbitte@larsviken.se
Britt ForsbergLjungbyheds Maskingrävningbritt.forsberg010@telia.com
Camilla Fransson CelanderCamillas Cateringcamilla.franssoncelander@hotmail.com
Carina NilssonVaralövs Gårdsbutikc.varalov@gmail.com
Caroline HagmanSkånemejerierCaroline.Hagman@skanemejerier.se
Catharina ValdixOrnakärrs Havtorncavat@telia.com
Cecilia BundyOlivoljesommeliercecilia.bundy@olivoljesommelier.se
Charlotte HanssonLandskrona stad Måltidsavdelningencharlotte.hansson@landskrona.se
Charlotte HultmanProfilkassarcharlotte@profilkassar.se
Christer Paulssonchrister@paulssonsgard.se
Christian BjärtunCBPABchristian@bjartun.se
Cina WidlundOxhallen Fest & Eventevent@oxhallen.se
Claes PerssonPer i Vikenclaes@periviken.se
Claes-Henrik Hanssonclaeshenrik.barseback@gmail.com
Daniel UnnerbäckFridhems Folkhögskoladanieldoppsko@hotmail.com
David LindegrenLindegrensdavid@lindegrens.se
Diana MarraffaMeravigliediana@meraviglie.se
Dion LijegrenErikstorps Kungsgårddion@erikstorpskungsgard.se
Ditte BengtsdotterLandskrona stad Måltidsavdelningenditte.bengtsdotter@landskrona.se
Douglas JonhagSofiero Kafferosteridouglas.jonhag@telia.com
Elena bazhenovaKullabergs Naturreservat, Länsstyrelsen Skåneelena.bazhenova@lansstyrelsen.se
Elin Rigoelin.rigo@gmail.com
Elisabeth MogensenMarket Navigatorselisabeth@market-navigators.com
Emil HjalmarssonLRF Skåneemil@ashall.se
Emma JönssonBjärebärbjarebar@gmail.com
Enrique Urraquikeurra@gmail.com
Erica EkEslövs kommunerica.ek@eslov.se
Eva AxelssonMatpratande MiddagsklubbMatpratande@outlook.com
Eva MöllerKunskapsinfo AB eva.moller@kunskapsinfo.se
Eva BendrothMunkagroddenevabendroth29@gmail.com
Eva-Kari Ristarp StenHöganäs Saluhallristarpsteen@icloud.com
Ewa Marie RellmanLRF Skåneewa.marie.rellman@lrf.se
Felix St Clair Renardmail@felixscr.com
Folke SchimanskiMedia Schimanskifsws@telia.com
Frans Bruno Mikael von Krassowkrassow@live.se
Fredrik AlmgrenMagnihillfredrik@magnihill.se
Fredrik BeskowBeskowsfredrik@beskows.se
Fredrik JirefjordScandic Helsingborg Nordfredrik.jirefjord@scandichotels.com
Gösta Bergholtzg.bergholtz@telia.com
Hanna AnderssonBKI Kaffe ABhanna@bki.dk
Hanna BergströmMatkooperativet Helsingborghej@matkooperativet.se
Hans ErikssonTransportnytt Förlags ABhans.eriksson@transportnytt.se
Hans-Börje Anderssonhansborjea@gmail.com
Helena Florellflorellhelena@gmail.com
Helene ZieseLiaison Marketing ABheleneziese@hotmail.com
Håkan NilssonVinkonsulthakan.nilsson@vinkonsult.com
Håkan WardEleshult Agri ABlindegardenht@telia.com
Håkan EmilssonAtria Sverige FoodserviceHakan.Emilsson@atria.com
Ivan MatanovicGuts and Gloryivan@gutsglory.se
James BrockieDuvestubbe Butik & Bigård ABinfo@duvestubbebigard.se
Jean-Louis MarchandiseJean Louis Consulting ABjeanlouis@mfconsult.se
Jeanette FribergArcusjeanette.friberg@arcussweden.se
Jennica EricsonAdonajennica@adona.se
Jenny LindbergFindusjenny.lindberg@se.findus.com
Jenny AlmOrkla Foodsjenny.alm@orklafoods.se
Jens VikingssonJens Vikingsson Måltidsresursjens@jvmr.se
Jessica RittingePink Marketingjessica@pinkmarketing.se
Jessica AntonssonVita Vråkens Havtornsgårdarjessica@fri-tid.se
Johan FritzellHoly Smokejohan@holysmokebbq.se
Johan NilssonRosersbergs Gårdrosenbergsgard@hotmail.se
Jonas NilssonOdlande stadsbasarerna/sweheatjonaseco@hotmail.com
Jonas NybergOrangeriet Varalövjonas@nitton71.se
Jonas ScherpSofiero Kafferosterijonas.scherp@cafego.se
Josefine Östrup BackeLunds UniversitetJoetze@hotmail.com
Karin Grahngrahn.karin@gmail.com
Karin PerssonColdwater Seafoodkarin@coldwaterseafood.se
Kenneth BendrothMunkagroddenkennethbendroth55@gmail.com
Kerstin RothEslövs kommunkerstin.roth@eslov.se
Kitty GudmundssonÅkersdal Lantbrukkitty@akersdal.se
Kjell PetersonCasseroll Food Truckinfo@casseroll.se
Lars HanssonBjärhus Gårdsbutikelisabeth@bjarhus.se
Lars MattiFirma Läkemedelskonsulten i Skandinaviensigge222@hotmail.com
Leif Wennerbergleif@kreativ4you.se
Lill SpenningeKlippans kommunlill.spenninge@klippan.se
Lina WeibullWeibull Ord & Idélina@weibull-ord.se
Linda BjarleHelsingborgs Stadlinda.bjarle@helsingborg.se
Liselott JordowOrkla Foodsliselott.jordow@orklafoods.se
Livsmedelsakademin LivsmedelsakademinLivsmedelsakademininfo@livsmedelsakademin.se
Lotta NordmarkSLULotta.nordmark@slu.se
Lova BrodinMiljömatematiklova.brodin@miljomatematik.se
Madeleine EidmarkÄngelholms Näringsliv På Stanmadeleine.eidmark@engelholm.com
Magdalena Nilssonmaggie.mp@telia.com
Magnus T NilssonMedia Evolution Malmömagnus.thure@mediaevolution.se
Malin BromanKonsultmalin@malinbroman.se
Malin SjöbergMalins Kökmalin@malinskok.se
Marcus HaegermarkEslövs kommunmarcus.haegermark@eslov.se
Margaretha RasmussonBarnkliniken Kristianstadrasmusson.eta@gmail.com
Maria LindholmPink Marketingmaria@pinkmarketing.se
Maria Pierroumaria@pierrou.se
Marie SandmanNora Talent Sourcingmarie@noratalent.se
Marie BengtssonEslövs kommunmarie.bengtsson@eslov.se
Marie Tiljandermarie@tiljander.com
Marina RahmMåltidschef KävlingeMarina.rahm@kavlinge.se
Martin EkströmPuratosmekstrom@puratos.com
Martin JörgensenLakritsfabrikenmartin@lakritsfabriken.se
Martina JönssonRegion HallandMartina.Jonsson@regionhalland.se
Matias SteenMenigomatias.steen@menigo.se
Mattias RosénChef Rosénrosenmattias@gmail.com
Michael Rausmanmichael@fauntleroy.se
Michael NilssonManifestomichael@manifesto.se
Monica Oldsbergmonicaoldsberg@gmail.com
Monica Wahlfrid-BorgLRF Skånemonica.w.borg@lrf.se
Monica WesterlinBjörnåsskolan ÅstorpMonica.Westerlin@edu.astorp.se
Monika ChristenssonSkelderwikens Brygghusmonika.christensson@ixx.se
Niclas RobertssonBread on Winehello@byniclasrobertsson.com
Niclas LundbladBorstahuskrögarna ABniclas@pumphuset.nu
Nina Erikssonnina.eriksson.hbg@gmail.com
Nina ErikssonHB Igloonina@hb-igloo.se
Ole AnderssonDuvestubbe Butik & Bigård ABinfo@duvestubbebigard.se
Per Trotsmanper.trotsman@comhem.se 
Per Olof IngemarssonBjärefågelpo@bjarefagel.se
Per-Erik BengtssonOlofsgårdenpererik.bengtsson@telia.com
Per-Gunnar HanssonVillman & Coper-gunnar.hansson@villman.nu
Per-Gunnar JarlsonOrnakärrs Havtornpg@rdb.se
Pernilla GudmundssonAllemansrätten Onlinepernilla@foodevolution.se
Peter GrapencronaGK Investgrapis@live.se 
Pierre FahlmanFahlmans Konditoripierrefahlman@hotmail.com
Rasmus VarfeldtHelsingborgs Bryggerirasmus@helsingborgsbryggeri.se
Rebecka SvinhufvudGuts and Gloryrebecka@gutsglory.se
Robin LundgrenBjärefågelrobin@bjarefagel.se
Rose-Marie KarlssonAteljé Livsrumrose-marie@atelje-livsrum.se
Sakura HolmqvistSkånsk Chilisakura.skanskchili@gmail.com
Sia AnderssonBjärefågelsia@bjarefagel.se
Sofie AntonssonSofiero Kafferosterisofie.antonsson@cafego.se
Staffan Broddessonstaffan@broddesson.se
Stefan OlssonGrönsaksodlare/bondestefanolsson@bjarenet.com
Stene Boldtboldt@live.se
Stina ArnesdotterLA Organicstina@cloudmarketing.se
Susann CardellÅstorps KommunSusann.Cardell@astorp.se
Susann KarlbergGuts and Glorysusann@gutsglory.se
Susanne Ridell BäckströmAktivSäljsupport Syd ABsusanne@aktivsaljsupport.se
Thomas Blomthomas.blom57@outlook.com
Tina BerthelsenLottenlund Estatetina@lottenlundestate.se
Tina Nordströminfo@tina.se
Tommie RosenMenneatommie.rosen@mennea.se
Torkel BrunstorpBrunstorptorkel@brunstorp.com
Torsten JönssonEnRival ABtorsten@enrival.se
Ulf WäktareEkdalens Maskinstationulf@ekdalen.com
Ursula EldhÅrnacken B&Bursula.eldh@gmail.com
Vib Sakariavib.sakaria@gmail.com
Victor DahlKullabergs vingårdvictor@brunnbyvingard.se
Vidar BrodinMiljömatematikvidar.brodin@miljomatematik.se
Viktoria OlssonHögskolan Kristianstadviktoria.olsson@hkr.se
Viveka Hammarstedt Mumma ReklambyråViveka@mummareklam.se
Wiveca AlmgrenMagnihillwiveca@magnihill.se
Åsa RedinVadis Researchasa.redin@vadisse
Åsa SjöblomKullasparrisasa@kullasparris.se