Det är vi medlemmar som är Food Evolution.

OBS! Om du inte hittar ditt namn nedan men har betalt in medlemsavgiften
vänligen skicka oss ett mail på info@foodevolution.se

Bli medlem du också!

Företagsmedlemmar

NamnFöretagE-post
Agneta JönssonRegion Skåneagneta.y.jonsson@skane.se
Agneta KrokstorpKrokstorps gård agneta@krokstorp.net
Anatoli Bauer Selleberga Schnitzelm-b-consult@telia.com
Anders FeukFöx ABanders.feuk@foxab.se
Anders GudmundssonÅkersdal Lantbrukanders@akersdal.se
Anders NilssonFutufarm ABanders@futufarm.com
Anders NorbergFrillestad Vingårdinfo@frillestad.com
Anders SvenssonLRF1anderssvensson@telia.com
Anette Nilssonnilssonanettes@gmail.com
Angelo LundqvistJust Tastyinfo@justtasty.se
Anita JohanssonVitlöksflätananita@stamhem.se
Anita NormannSkånemejerierAnita.Normann@skanemejerier.se
Anki Upners AnderbergVegeriet/Sju bönorglad.megaanki@megamusik.se
Ann-Kristine NannskogRC Konsulta-k.nannskog@telia.com
Anna JugåsEverfreshanna.j@everfresh.se
Anna Schollin-BorgScandchocoanna.schollin-borg@scandchoco.se
Anna-Karin FalkMarket Navigatorsanna-karin@market-navigators.com
Anna-Karin Perssonmunkagarden@tele2.se
Anne-Marie Wemmertanne-marie.wemmert@bjarenet.com
Anneli ÖdénNyföretagarcentrum Skåne NordvästAnneli.oden@nyforetagarcentrum.se
Anton NakicBon Cena ABanton@boncena.se
Barbara HartmanFreakin' Friesinfo@freakinfries.se
Bengt LiljedahlLiljedahl Publishingbengt@liljedahlpublishing.se
Bitte PerssonLarsvikenbitte@larsviken.se
Björn Carlströmkordic@live.se
Brian MårtensenFasangårdenbrian@fasangarden.se
Brigitte BrandtGittes Mathantverk info@gittesmathantverk.se
Camilla Bagger-JörgensenBaggers Gårdsbutikmilla.888@hotmail.com
Carina Nilsson Varalövs Gårdsbutikc.varalov@gmail.com
Carl-Magnus HedinVingården Villa Mathildavingarden@villamathilda.com
Caroline HagmanSkånemejerierCaroline.Hagman@skanemejerier.se
Catharina ValdixOrnakärrs Havtorncavat@telia.com
Catherine OssbornZoégascatherine.ossborn@se.nestle.com
Cecilia BundyOlivoljesommeliercecilia.bundy@olivoljesommelier.se
Charlotte HanssonLandskrona stad Måltidsavdelningenditte.bengtsdotter@landskrona.se
Charlotte HultmanProfilkassarcharlotte@profilkassar.se
Christel KarlssonEnehalls pensionat ABchristellak@live.se
Christer PaulssonStrandgården Möllechrister@paulssonsgard.se
Christian BjärtunCBPABchristian@bjartun.se
Christin Sia AnderssonBjärefågelsia@bjarefagel.se
Christina OhlssonRadisson Blu Metropol Hotelchristina.ohlsson@radissonblu.com
Christina RichterMc Donaldschristina.richter@se.mcd.com
Claes PerssonPer i Vikenclaes@periviken.se
Claes-Henrik HanssonKonsultclaeshenrik.barseback@gmail.com
Daniel UnnerbäckFridhems Folkhögskoladaniel@fridhem.fhsk.se
Daniel UnnerbäckRöstånga RajRajinfo@rostangarajraj.se
David LindegrenLindegrensdavid@lindegrens.se
Ditte BengtsdotterLandskrona stad Måltidsavdelningencharlotte.hansson@landskrona.se
Douglas JonhagSofiero Kafferosteridouglas.jonhag@telia.com
Dragan UnicHotell Öresunddragan@hoteloresund.se
Elena BazhenovaLänsstyrelsen Skåneelena.bazhenova@protonmail.com
Elisabeth MogensenMarket Navigatorselisabeth@market-navigators.com
Emil HjalmarssonLRFemil@ashall.se
Emma JönssonBjäre Bärbjarebar@gmail.com
Erica Baldetorpericabaldetorp@hotmail.com
Eva AxelssonMatpratande MiddagsklubbMatpratande@outlook.com
Eva BendrothMunkagrodden ABevabendroth29@gmail.com
Eva-Lott RååhavHöganäs Kommuneva-lott.raahav@hoganas.se
Ewa Marie RellmanLRFewa.marie.rellman@lrf.se
Fredrik AlmgrenMagnihillfredrik@magnihill.se
Fredrik BeskowBeskowsfredrik@beskows.se
Fredrik JirefjordScandic Helsingborg Nordfredrik.jirefjord@scandichotels.com
Gun OlssonHushållningssällskapet HallandGun.Olsson@hushallningssallskapet.se
Gunnel Wallina.gunnel.wallin@gmail.com
Hanna BergströmMatkooperativet Helsingborghej@matkooperativet.se
Hans ErikssonTransportnytts Förlags ABhans.eriksson@transportnytt.se
Hans NelsonAddemotionhans@addemotion.se
Hans-Ingvar JönssonCenterpartiet Åstorphansingvar.j@telia.com
Harrie RademaekersFutufarm ABharrie@futufarm.com
Helena KurkiBridging the Gap helena.kurki@bridgingthegap.se
Helene PerssonHöganäs Kommunhelene.persson@hoganas.se
Helene ZieseLiaison Marketing ABheleneziese@hotmail.com
Håkan KnutssonIndepro ABhakan.knutsson@indepro.se
Håkan NilssonVinkonsulthakan.nilsson@vinkonsult.com
Ida CederlundZoégasida.cederholm@se.nestle.com
Ingrid SvetoftIngrid Svetoft Arkitektkontoringrid_svetoft@yahoo.se
Ingrid ThuressonWitec Sweden ABin.thuresson@telia.com
Ingvar RyggesjoTravelshopingvar@travelshop.se
Jean Louis MarchandiseJean Louis Consulting ABjeanlouis@mfconsult.se
Jeanette FribergSnällerödsjeanette.friberg@arcussweden.se
Jennica EricsonFood Evolutionjennica@foodevolution.se
Jenny AlmOrkla Foodsjenny.alm@orklafoods.se
Jeppe AppelinVejby Vingårdcontact@vejbyvingaard.com
Jesper RedestamMenigojesper.redestam@menigo.se
Jessica AntonssonVita Vråkens Havtornsgårdarjessica@fri-tid.se
Jessica RittingeWe are Pink Marketingjessica©@pinkmarketing.se
Jill PaulssonHelsingborgs Stadjill.paulsson@helsingborg.se
Johan FritzellHoly Smokejohan@fritzell.com
Johan HanssonAutotechjohan.hansson@autotech.se
Johan SkånellSkånehill gårdbutik@skanehill.se
Johanna GonzalezScandic Helsingborg Nordjohanna.gonzalez@scandichotels.com
Jonas HeberleinHeberleins Köttjonas.heberlein@telia.com
Jonas NilssonVinnovaprojektet den odlande Stadsbasarenjonaseco@hotmail.com
Jonas NybergOrangeriet i Varalövjonas@nitton71.se
Jonas PaulssonHelsingborgs Stadjonas.paulsson@helsingborg.se
Josefine BolinOldsbergs Ost Eftertr.info@oldsbergsost.se
Karin Erikssonkarin.eriksson042@bredband.net
Karin GrahnSmaka på Skånegrahn.karin@gmail.com
Katarina Kihlberg2Goda Vin & Bryggerikatarina@2goda.se
Kenneth BendrothMunkagrodden ABkennethbendroth55@gmail.com
Kerstin EngströmFältenborg OdlingarKerstinbaumanns@gmail.com
Kitty GudmundssonÅkersdal Lantbrukkitty@akersdal.se
Kjell MöllerBackgårdenkjell@backgarden.nu
Kjell PetersonCasseroll Food Truckinfo@casseroll.se
Lars Böckerlars.bocker@comhem.se
Lars HanssonBjärhus Gårdsbutikelisabeth@bjarhus.se
Lars LarssonNatural Products Scandinavia & Nordic Organic Food Fairllarsson@divcom.co.uk
Lars Rydenrydenlars@hotmail.com
Lars ÅströmGreenvintage ABla@greenvintage.se
Leif WennerbergKreativ4youleif@kreativ4you.se
Lennart PehrssonMagnihill AB
Lina WeibullWeibull Ord & Idélina@weibull-ord.se
Linda BjarleHelsingborgs Stadlinda.bjarle@helsingborg.se
Linda PerssonMc Donaldslinda.persson@se.mcd.se
Lisa FruerlundMc Donaldslisa.fruerlund@se.mcd.se
Lisbeth ThomssonZoégaslisbeth.thomsson@se.nestle.com
Liselott JordowOrkla Foodsliselott.jordow@orklafoods.se
Livsmedelsakademin Livsmedelsakademin info@livsmedelsakademin.se
Louise StiernaDearvalley ABlouise@dearvalley.se
Ludvig OdeholmErikstorps Kungsgårdodeholm@erikstorpskungsgard.se
Madeleine EidmarkÄngelholms Näringslivs På Stanmadeleine.eidmark@engelholm.com
Madeleine SvanbergHotel Rusthållargården madeleine@rusthallargarden.se
Magdalena Nilssonmaggie.mp@telia.com
Magnus Bagger-JörgensenBaggers Gårdsbutikmagnus.bagger@hotmail.com
Magnus FranzénFimi ABmagnus.franzen@fimi.se
Magnus T NilssonMedia Evolution Malmömagnus.thure@mediaevolution.se
Malin BromanMalin Broman - Matinspiratörmalin@malinbroman.se
Malin PaulssonMc Donaldsmalin.paulsson@se.mcd.se
Maria LindholmWe are Pink Marketingmaria©@pinkmarketing.se
Marie SandmanNora Talent Sourcingmarie@noratalent.se
Marie TiljanderTiljander Marknad & Kommunikationmarie@tiljander.com
Marie Vestinmarie-vestin@live.se
Markus AspLRFmarkus.asp@lrf.se
Martin JörgensenVD Lakritsfabrikenmartin@scandchoco.se
Martina von Schwerin DanielsenUnilever Food Solutionsmartina@fiffilina.se
Mats OlofssonVikentomatermats@vikentomater.se
Mattias RosénChef Rosénrosenmattias@gmail.com
Michael NilssonManifestomichael@manifesto.se
Mikaela WidellMc Donaldsmikaela.widell@se.mcd.se
Monica OldsbergOst&Vinkonsultmonicaoldsberg@gmail.com
Monika ChristenssonSkelderwikens Brygghus monika.christensson@ixx.se
Märtha Odell-PerssonHushållslärare och Lantbrukaremaod17@utb.lund.se
Niclas LundbladBorstahuskrögarna ABniclas@pumphuset.nu
Niclas RobertssonBread on Winehello@byniclasrobertsson.com
Nicolai GyllströmRåå Bryggeri ABng@raabryggeri.com
Nina ErikssonHB Igloonina@hb-igloo.se
Ola JönssonCoestOla@coest.se
Patrik JohnforsBringpatrik.johnfors@bring.com
Per GränseBringper.granse@bring.com
Per KarlssonBringper.karlsson@bring.com
Per LundqvistBringper.lundqvist@bring.com
Per OdeliusBringper.odelius@bring.com
Per Olof IngemarssonBjärefågelPer-Olof.Ingemarsson@bjarefagel.se
Per WildenstamSkanör Falsterbo Centrumföreningpw@sfcentrum.com
Per-Erik BengtssonOlofsgårdenpererik.bengtsson@telia.com
Per-Gunnar HanssonVillman & Coper-gunnar.hansson@villman.nu
Per-Gunnar JarlsonOrnakärrs Havtornpg@rdb.se
Pernilla GudmundssonAllemansrätten.onlinepernillagudmundsson@gmail.com
Peter CarlssonVD Kullamustpeter.carlsson@kullamust.se
Peter NordströmNordströmspeter.nordström@nogr.se
Peter Olofssonpeter@tergent.se
Pierre FahlmanFahlmans konditoripierrefahlman@hotmail.com
Pähr AnderssonSynergator Consultingpahr@synergator.se
Rasmus VarfeldtHelsingborgs Bryggerirasmus@helsingborgsbryggeri.se
Rikard NilssonHelsingborgs Stadchef@rikardnilsson.se
Robin LundgrenBjärefågelrobin@bjarefagel.se
Roger LarssonBjärefågelroger@bjarefagel.se
Rose-Marie KarlssonAteljé Livsrumrose-marie@atelje-livsrum.se
Rune CanbergerRC Konsultrune.canberger@telia.com
Sara OlofssonSara@crmira.se
Staffan AnderssonFotograf Staffan Anderssonstaffan@mac.com
Stefan OlssonStefan Olsson lantbruk i Greviestefanolsson@bjarenet.com
Stene Boldtboldt@live.se
Stina ArnesdotterLA Organicstina@cloudmarketing.se
Susanne LundqvistSystrarna Bufféinfo@systrarnabuffe.se
Susanne Ridell BäckströmAktiv Säljsupport Syd ABsusanne@aktivsaljsupport.se
Susanne VaxbySkånehill gårdbutik@skanehill.se
Tanja WirholmZoegastanja.wirholm@se.nestle.com
Ted StenshedKLS-UgglarpsTEDST@ugglarps.se
Thomas HansenScandic Helsingborg Nordthomas.hansen@scandichotels.com
Tina BerthelsenLottenlund Estatetina@lottenlundestate.se
Tina Nordströminfo@tina.se
Tommie RosenMenneatommie.rosen@mennea.se
Torkel BrunstorpBrunstorp.comtorkel@brunstorp.com
Tycho WachtmeisterHerefordkött Söderåsentycho@knutstorp.nu
Ursula EldhÅrnacken B&B ursula.eldh@gmail.com
Vib SakariaVibhumammas Matvib.sakaria@gmail.com
Victor DahlBrunnby Vingårdvictor@brunnbyvingard.se
Wiveca AlmgrenVD Magnihillwiveca@magnihill.se
Wolfgang HeuStudio Livskonstwheu40@gmail.com
Åke HögmanEhrenstråhleake@sbbs.se
Åsa SjöblomKullasparrisasa@kullasparris.se